Z myślą o Państwa wygodzie, stworzyliśmy nowoczesne, obszerne i komfortowe centrum medyczne, funkcjonujące w oparciu o najwyższej jakości aparaturę medyczną i najnowsze rozwiązania technologiczne oraz informatyczne.

Centrum Medyczne Equisetum zostało zbudowane w bardzo wysokim standardzie, zarówno jeśli chodzi o design jak i technologię. Pomieszczenia są obszerne, komfortowe, funkcjonalne, klimatyzowane i w pełni skomputeryzowane. Na ponad 240 metrach kwadratowych stworzyliśmy kompleksowe centrum medyczne, składające się z części konsultacyjnej oraz diagnostyczno-zabiegowej. Dysponujemy czterema gabinetami lekarskimi, w tym  gabinetem ginekologicznym z osobnym węzłem sanitarnym oraz gabinetem pielęgniarskim, a w części zabiegowej posiadamy salę diagnostyczno-zabiegową, komfortową salę wypoczynkową, oraz gabinet diagnostyczny przeznaczony do badań USG

Aby zapewnić Państwu niezbędną dozę intymności w trakcie rejestracji i oczekiwania na wizytę w gabinecie lekarskim, drzwi wejściowe Centrum Medycznego Equisetum są otwierane przez obsługę rejestracji, po naciśnięciu guzika domofonu. Dzięki temu rozwiązaniu udało nam się stworzyć strefę intymności i izolacji od zgiełku panującego na ulicy Zwycięskiej, oferując Państwu komfort przebywania w klimatyzowanej i dyskretnie nagłaśnianej poczekalni.

Zapraszamy do lektury wywiadu z dr Markiem Skrzypczyńskim, założycielem Centrum Medycznego Equisetum, który ukazał w Gazecie Sąsiedzkiej: